Září 2012

Děkuji za design

27. září 2012 v 9:46 | Katule
Sheny moc ti děkuji za vytvořený design.Je mooc krásný,moc se mi líbí.
Děkuji ti i za nastavení tohoto designu.
Vytvořím ti za něj malinké překvápko které ti sem dám asik zítra.

Takže omluva

18. září 2012 v 14:24 | Katule
Tkže už po asi 100 je na tomto blogu omlouva že jsem tu nebyla tak promiňte,ale je toho moc.
No nic ted už radši nic dopředu říkat nebudu a to ani protože ted nevím co dopředu plánovat.Prostě jak to bude tak to bude jediný co vím je že blog nezruším a ani nezastavím na tomto blogu moji aktivitu jen tu prostě nebudu tak často.

Jo a Sheny jak to bude s tím designem nastavíš mi ho teda ?! Děkuji předem za odpověď

Byla jsem na dovči

9. září 2012 v 13:13 | Katule |  Moje kecy
Prominte že jsem tu dlouho nebyla,ale byla jsem na dovči v Bulharsku.No,ale tím pádem jsem nebyla 1.týden ve škole a nebudu ani zítra abych si mohla opsat a dopsat zešity atd. sice se toho moc nepsalo,ale dnes bych to stejně nestihla protožě ted jsem u babičky a dědy z tatkovy strany protože s nimy a s mou nevlastní sestrou jsem byla na této dovolené
a vratím se až tak v 5 hod. k mamce a chci se s ní pořádně přivítat a taky s babičkou a dědou z mamčiny strany(všichni žijí ve stejném městě až na tatku a babičku a dědu z jeho strany).

V Bulharsku to bylo super a zamilovala jsem se do jednoho kluka taky z Čech jsem ho tam potkala no a začali jsme se spolu normálně bavily atd.,ale já taková stydlivka atd. jsem prostě nic neudělala kromě nějakého mini flirtu no a tak to bylo jenom týdení přátelství.

A ted o blogu no tak nic nebudu slibovat ale např. tento blog čeká nový design a budou další odměny za narozeninovou párty.

Tak to je vše lidičky a já se jdu mrknout jak vypadá ten nový design.
Design, popisky by: